Pátek 9. února

Sešli jsme se na domluveném místě a to byla zastávka. V Doníně si nás Eva spočítala a mohli jsme vyrazit. Tašky se nám vezly, zatímco my jsme zdolávali kopec a déšť. David, Tygr, Medvěd a Máca vzadu pořád něco řešili a tak si jich nikdo nevšímal! Když jsme po velmi namáhavé cestě dorazili do chaty, zabydleli jsme se, odpočinuli-si a začali s programem. Prvním bodem bylo udělat skupiny a vymyslet si názvy a pokřiky.

  • Šikulky – Kika
  • Šmoulové – Špaček
  • Politici – Máca
  • Šelmy – Monča

Pak jsme si dali večeři a šli ven, kde jsme si zahráli noční schovku. Po delší době nás to přestalo bavit a šli jsme dovnitř. Každá skupina dostala téma a musela udělat scénku.

  • Máca – česká politika
  • Špaček – problémy veškole
  • Kika – domácí týraní
  • Monča – romantická schůzka

Pak jsme je s Tygrem obodovali, dala se hygiena a šli jsme do hajan.

Sobota 10. února

Od 7:00 do 7:30 byli volnej budíček. Méďa se ochotně ujal rozcvičky. Pak byla hygiena a snídaně (rohlíky s nutelou nebo máslem). Nakonec si všichni došli pro svačinu a Máca nás vedl na sloní kameny. Zahráli jsme si spoustu her, např. na slony a velbloudy a vyráběli si zbraně na slony. Pak nás David všechny vyfotil a šli jsme zpátky. Cestou se nám zaběhla Bonny (pes). Došli do chaty a za půl hoďky byl oběd. Měli jsme špagety s omáčkou a sýrem. Dali jsme si polední klid. Po něm byl nástup na hru a šli jsme do lesa. Zahráli jsme si medvědí zápasy. Už v chatě jsme si dali dobývání hradu a protože jsme byli hodně unavený, byla i svačina. Pak nám vedoucí připravili hru až do večeře. Po večeři jsme si v pokoji vyprávěli nejdřív strašidelný příběhy a pak vtipy. A pak najednou ta byla stezka odvahy. Naše skupina strašidel byla: Méďa, David, Tygr, Špaček, Monča, Máca a Zeman. Nejdřív jsme strašili do okna umělou hlavou. To jste měli slyšet toho jekotu. Pak se Mácovi udělalo zle a tak nás opustil. A šlo se hezky ke kapličce. Tam byla první svíčka a přes celou louku byla vidět čelní svítilna, kterou David nastavil tak, aby blikala. Od ní už šli po svíčkách po cestě, kde je strašil Zeman a Tygr a Pepíno. U bunkru jsem byla já (Špaček) a Monča. Poklad byl obklíčen strašidlama a nahoře byla lebka a useknuté ruce. Já s Mončou a Tygrem jsme je pěkně strašily. A Medvěd po nich skákal a bafal na ně. Většinou to zvládli dobře až na malou, ale velice hysterickou Terezu. Když jsme šli zpátky do chaty, tak Tereza nechtěla jít sama.

Neděle 11. února

Všichni jsme se probudili po osmé až na Tygra, která kdyby mohla, tak spí do teď. Nasnídali jsme se a začali balit a uklízet. Pak se rozdaly ceny za 1., 2. a 3. místo. Všichni si pro ně došli až na Mácu, který spal a tak jsme ho tím kapánkem zahrabali. Zahráli jsme si pár her o zbylé sladkosti, vzali si batohy a rozloučili se. Máca odjel autem a ostatní pěšky pádili domů.

Fotogalerie

[justified_image_grid ng_gallery=119]