Klubovna

Naše klubovna stojí vedle mostku pro pěší a cyklisty za sokolovnou v Chotyni. Je to bývalá trafostanice, kterou se nám s pomocí paní starostky Mlejnecké podařilo v roce 2007 opravit a uvést do nynějšího stavu. Hned vedle klubovny teče řeka Nisa, která nám v létě 2010 vyplavila celé spodní patro.

Naše klubovna je malinká, a proto se nehodí na velké akce. Ideální je ale na víkendovku pro družiny a menší skupiny. V horním patře k dispozici 10 – 15 míst na spaní. Na velké vaření nejsme moc vybavení, ale máme mikrovlnku, dvouplotýnkový vařič a rychlovarnou konvici. Záchody se studenou vodou jsou umístěné ve vedlejší budově sokolovny. V okolí je spousta zajímavých míst, kam se dá vyrazit na výlet – hrad Grabštejn, Lužické hory, koupaliště Kristýna v Hrádku nad Nisou. Pokud byste se k nám chtěli podívat, kontaktujte vedení střediska.